nl
Handelsmissie Duurzame Luchtvaart & Innovatie naar Canada

Agenda

24 november 2025 - 28 november 2025
Extern evenement Canada

Handelsmissie Duurzame Luchtvaart & Innovatie naar Canada

Onze industriepartner NAG organiseert samen met RVO, de Nederlandse ambassade in Ottawa en de Nederlandse consulaten-generaal in Toronto en Vancouver een handelsmissie naar Canada. Doel van de missie is niet alleen om in contact te komen met een breed netwerk van mogelijke zakenpartners, kennisinstellingen en overheden, maar ook om waardevolle kennis te krijgen van de Canadese luchtvaartindustrie en van het Canadese ecosysteem.

Lees meer

Voor wie?

Deze missie, die van 24 tot 28 november plaatsvindt, is voor Nederlandse bedrijven, start-ups, clusters en kennisinstellingen die actief zijn in de luchtvaart, of die producten of diensten bieden voor de luchtvaartindustrie. Denk daarbij aan organisaties op het gebied van: 

  • Duurzame luchtvaart en elektrificatie.
  • Digitalisering van luchthavens, zoals 'digital twinning' (de visuele weergave van de werkelijkheid) en innovaties die luchthavens efficiënter, duurzamer of veiliger maken.
  • Geavanceerde luchtmobiliteit, of Advanced Air Mobility (AAM).
  • Ontwerp en productie voor de luchtvaartindustrie, zoals van belangrijke vliegtuigonderdelen en aandrijfsystemen.
  • Hybride aandrijving en materiaalinnovatie.

Programma

Deelnemers wordt een breed missieprogramma aangeboden. Op dat (concept)programma staan onder andere:

  • Presentaties en kennissessies over de Canadese luchtvaartsector en innovaties daarbinnen.
  • Informele netwerkmomenten en -evenementen met Canadese organisaties.
  • Bedrijfsbezoeken en rondleidingen op toonaangevende locaties als de DAIR-hub in Toronto en de Aéro Campus in Montreal.
  • Reizen naar missielocaties in Toronto, Montreal en Vancouver.

Deelname en kosten

Deelname aan deze missie kost € 500 exclusief btw, per organisatie. Maximaal 2 personen per organisatie mogen deelnemen.

Deze kosten zijn inclusief:

  • Deelname aan gezamenlijke programmaonderdelen, zoals bezoeken en netwerkevents.
  • Lokaal vervoer.
  • Lokale ondersteuning door de organisatie.

Deze kosten zijn exclusief reis- en verblijfkosten. Let op: ook de vluchten tussen Toronto/ Montreal en Montreal/ Vancouver zijn voor eigen rekening. 

Aanmelden kan tot 19 september 2025.

Kijk voor uitgebreide informatie en aanmelden op de website van RVO:

Lees meer

 

Volg ons!

Meld je aan voor onze nieuwsbrief of volg ons op LinkedIn

switch to English